X Bau Tomasz Puzik

UsługiWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Numer telefonu: 502380010
Adres e-mail: tpuzik@wp.pl
Adres strony internetowej: http://www.xbau.pl
NIP: 6452368902
Data dołączenia do programu: 05/2013
Województwo: śląskie
Miejscowość:

Tarnowskie Góry

Adres: 42-612 Tarnowskie Góry,Włoska 11/6

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
1 rok temu

Czy macie informacje o tym co dzieje się w firmie, jak wyglądają jej relacje z klientami, pracownikami oraz partnerami biznesowymi? Zachęcamy do wymiany poglądów i opinii. Pamiętaj merytoryczne opinie są bardzo istotne i pomocne dla innych.

Ania
Ania
2 lat temu

Budowa domu przez firmę X Bau budownictwo przebiegła bez żadnych zastrzeżn .Współpraca podczas budowy odbywała się pozytywnie, roboty wykonywane były sprawnie w terminie. Pan Tomek służył fachową pomocą. POLECAM FIRMĘ W 100%. Jesteśmy zadowoleni

jakub
jakub
3 lat temu

Witam. Nie mam pojęcia jak działa ta strona ale jeżeli opiniuje Pana Tomasz i jego firmę jako wiarygodną to coś jest nie tak.. Pan Puzik i jego firma X-Bau to najgorsze dla mnie wspomnienia i wielu innych osób które zdecydowały się na jego wykonastwo. W tym dokładnie przypadku poszkodowanym jest moja żona gdyż to jej firma była zleceniodawcą a co najlepsze Pan Puzik tak ” dysponował swoim czasem że nigdy nie doszło do spotkania a tym samym podpisania umowy. Umowa taka zmusiłaby Pana Puzika do prac w terminie który zaoferował a tak mogł sobie odbierać telefony gdy miał na to ochotę i kaprys czyli średnio co trzy tygodnie.. Ciężko tu rozpisywać co przeżywaliśmy przez ten okres gdy byliśmy od niego uzależnieni.. i co również przeżywały inne osoby skazane na ten los. Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. 604 607 757

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu