Certyfikat

Numer certyfikatu: 55555241

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://wiko.kylos.pl/
NIP: 5221910507
Województwo: śląskie
Adres: 41-806 Zabrze

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku usług edukacyjnych, z doświadczeniem i tradycją od 2001 roku, oferuje profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z redagowaniem wszelkich prac na różnym poziomie nauczania. Zlecenia realizowane są przez osoby z tytułem co najmniej magisterskim (niektórzy mają już doktorat) specjalizujące się w danym zakresie tematycznym, zgodnym z kierunkiem ukończonych studiów. System ten pozwala osiągać wysoki poziom świadczonych usług i spore, ciągle zwiększające się grono, chętnie do nas wracających, zadowolonych Klientów. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku tego rodzaju usług. Duże grono osób piszących daje możliwość realizacji prawie każdego zlecenia.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu