Wiarygodny Kontrahent - współpracuj z wiarygodnymi

“Wiarygodny Kontrahent” jest narzędziem analizy zdolności finansowej, takim samym, jaki wykorzystują banki przy udzielaniu kredytu. Jego celem jest zapewnienie wsparcia przedsiębiorcom, którzy chcą upewnić się do co wiarygodności i wypłacalności swojego przyszłego bądź aktualnego kontrahenta. Ponad to informacje zawarte w zamówionym raporcie dalece przekraczają te ogólnodostępne, zarówno swoją szczegółowością, jak i zakresem.

Czego dowiesz się z raportu?

Z zamówionego raportu uzyskasz wszystkie szczegółowe informacje niezbędne do ustalenia sytuacji finansowej oraz gospodarczej wybranego przez siebie podmiotu, między innymi:

Czy podmiot jest wiarygodny?

Aktualne sprawozdania finansowe podmiotu

KRS, CEDIG/REGON, SUDOP itd.

Raporty ANTY-FRAUD

Elektroniczne Księgi Wieczyste

Mapa KRS-NIP-REGON

Dotacje EU

Rejestry UOKIK

eSkładka

Raport Listów Sankcyjnych

Ostrzeżenia KNF

Rejestr Zastawów Skarbowych

oraz wiele innych, pozwalających na szybkie i skuteczne sprawdzenie kontrahenta, oraz idące za tym duże ograniczenie ryzyka niepewnych transakcji.

Jak wygląda proces sprawdzania?

Krok 1

Zamawiasz…

Krok 2

… opłacasz

Krok 3

otrzymujesz raport!

Proces jest szybki, prosty i skuteczny. Po zakupieniu usługi, tego samego dnia, na adres mailowy przychodzi raport ze wszystkimi informacjami o podmiocie, którego NIP został podany.

Aby ograniczyć ryzyko przeterminowanych płatności wystarczy jedynie wypełnić prosty formularz i czekać na maila z linkiem do raportu gospodarczego – nic więcej!

Menu