WELLMED SP. Z O.O.

UsługiWiarygodna Firma

Certyfikat

Numer certyfikatu: 99910968

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.wellmed.com.pl
NIP: 5272676949
Województwo: mazowieckie
Adres: UL. DŁUGA 27, 00-238 WARSZAWA

Placówki Centrum Medycznego WellMed to miejsca stworzone dla najbardziej wymagających Pacjentów. Dzięki najwyższej klasy lekarzom i terapeutom świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej pomocy lekarskiej, szukasz skutecznego planu leczenia lub terapii – placówki WellMed są właściwym miejscem dla Ciebie. Nasi lekarze i terapeuci to doskonale wykwalifikowana kadra medyczna dla których pomoc pacjentom jest nie tylko pracą ale także pasją. Wiedza, doświadczenie i gotowość do pomocy naszych specjalistów sprawiają, że placówki WellMed są bezpiecznym i przyjaznym miejscem dla każdego Pacjenta.

Od początku celem WellMed było stworzenie prestiżowych placówek medycznych przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów. Jako jedyni oferujemy dostęp do lekarzy specjalistów w okresie oczekiwania nie dłuższym, jak 48 godzin od momentu rejestracji. Szczególną uwagę przywiązujemy do indywidualnego podejścia do Pacjenta. Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek i problem, z którym odwiedza nasze placówki. Przyświecający nam cel to poprawa stanu zdrowia Pacjentów oraz jednoczesne podnoszenie jakości życia.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu