USŁUGI ROBÓT ZIEMNYCH ADAM KOPCIŃSKI

BudownictwoWiarygodna Firma

Certyfikat

Numer certyfikatu: 10986253

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.robotyziemne.grudziadz.net/
NIP: 8761922421
Województwo: kujawsko-pomorskie
Adres: 86-300 GRUDZIĄDZ, UL. ŚNIADECKICH 82/39

Wykonujemy zmechanizowane roboty ziemne na terenie Grudziądza i okolic. Wspomagamy prace budowlane – wykonujemy wykopy pod fundamenty, przyłącza, rowy do rur lub kabli. Nasza maszyna świetnie sprawdza się przy przemieszczaniu i transporcie materiałów budowlanych. Na wyposażaniu naszej ładowarki znajduje się młot pneumatyczny który znakomicie nadaje się do kruszenia gruzu, betonu, i innych prac w trakcie rozbiórek, remontów lub wyburzeń.

Oferujemy usługi transportowe ciężarówką – przewóz kruszyw budowlanych – żwir, piasek, kamienie – wywóz gruzu, przewóz ładunków dłużycowych do 14 metrów.

Dysponujemy znacznym doświadczeniem w budowie dróg, podjazdów oraz przygotowywaniu terenu pod kostkę brukową

Pomagamy także zagospodarowywać tereny zielone – plantujemy ziemię, kopiemy rowy, doły, usypujemy skarpy, przenosimy ziemię; w naszej ofercie są też wykopy zbiorników wodnych, basenów, stawów i innego rodzaju upiększeń terenu.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu