SOLAR POWER STATIONS SP. Z O.O.

UsługiWiarygodna Firma

Certyfikat

Numer certyfikatu: 10986656

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.kristof.pl
NIP: 9112006828
Województwo: dolnośląskie
Adres: 51-117 Wrocław, Paprotna 8 lok. 16/17

Solar Power Stations jest firmą, która za motto od początku wzięła sobie hasło: “Klient zawsze zadowolony”. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem nowoczesnych systemów grzewczych, zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i komercyjnym. Swoje zadania realizujemy na bazie różnych źródeł energii: począwszy od kotłów gazowych, olejowych i elektrycznych, poprzez kolektory słoneczne i kominki z płaszczem wodnym, a skończywszy na pompach ciepła.

Nie boimy się wyzwań, jesteśmy w stanie wykonać każdą instalację. Łączymy różne źródła ciepła w jedną, w pełni zautomatyzowaną całość.

Instalacjami grzewczymi zajmujemy się profesjonalnie i kompleksowo.
Naszą misją jest tworzenie inteligentnych instalacji grzewczych, które przy minimalnym zużyciu energii zapewnią komfortowe warunki.

Systemy przeznaczone są dla wymagających klientów, którym zależy na niezawodności, jakości i komforcie. Najważniejsze jest dla nas końcowe zadowolenie klienta: pomagamy wybrać odpowiedni system, odpowiadamy na pytania i wysłuchujemy sugestii. Dopasowujemy w pełni automatyczne instalacje w zależności od potrzeb, abyś mógł cieszyć się każdą chwilą spędzoną w gronie rodziny.

Niezależnie od pogody w domu zawsze będziesz się czuł pewnie i bezpiecznie.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu