Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FARTOM Michał Jeziorski, wspólnik S.C. ASDROG

BudownictwoWiarygodna Firma

Certyfikat

Numer certyfikatu: 10098641

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.fartom.pl
Województwo: łódzkie
Adres: Spalska 112, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów kostki betonowej filmy Polbruk S.A. Działamy na terenie całej polski. Od roku 2009 firma FARTOM prowadzi również dystrybucję kolorowej kostki granitowej.
W roku 2010 otworzyliśmy się na potrzeby klientów indywidualnych, tworząc markę VERONA pod którą działamy jako hurtownia budowlana obsługująca detalistów.
W roku 2011 zdecydowaliśmy się poszerzyć nasz asortyment o kruszywa i kamienie dekoracyjne wykorzystywane w budownictwie.

W najbliższym czasie planujemy rozpocząć współpracę z kolejnym gigantem na rynku kostki brukowej w Polsce – firmą Libet, oraz otwarcie internetowego marketu budowlanego.

Firma stawia na dynamiczny rozwój, dlatego okresowo przeprowadzamy rekrutacje szukając najlepszych fachowców działających w naszej branży.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu