Certyfikat

Numer certyfikatu: 56974

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://borysconstruction.pl/
NIP: 7231571108
Województwo: podlaskie
Adres: ul.Przyjaźni 9, 18-400 Łomża
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
1 rok temu

Czy macie informacje o tym co dzieje się w firmie, jak wyglądają jej relacje z klientami, pracownikami oraz partnerami biznesowymi? Zachęcamy do wymiany poglądów i opinii. Pamiętaj merytoryczne opinie są bardzo istotne i pomocne dla innych.

Paulina
Paulina
1 rok temu

Nie polecam tej firmy. Zleciłam tej firmie wykonanie tynków maszynowych gipsowych. W trakcie wykonywania prac okazało się, że firma jest tylko pośrednikiem i tynki robił ostatecznie podwykonawca. Co za tym poszło, nie wszystkie informacje zostały przekazane docelowemu wykonawcy. Dodatkowo podczas oględzin przez firmę Borys Construction uzgodniliśmy że wszystko będzie przez nich wykonane, po przyjeździe docelowego wykonawcy okazało się, że jednak cześć prac nie zostanie przez nich wykonana. Tynki zostały wykonane bez należytej staranności, niestety większość wad wychodzi dopiero po wyschnięciu tynku. Liczne ślady na ścianach i sufitach, źle obrobione glify, nieprawidłowe łączenia ścian i sufitów. Dodatkowo na jednym poziomie puszki zostały za głęboko osadzone, a wiele z nich została po prostu zatynkowana. Na szczęście mieliśmy zdjęcia na podstawie których mogliśmy namierzyć puszkę. Ale niestety musieliśmy poświęcić kolejne pieniądze na ponowne ich obsadzenie. Nigdy więcej pośredników, niestety gdy się dowiedzieliśmy nie było czasu na zmianę wykonawcy. Inni wykonawcy określają poziom tynków jednym słowem – MASAKRA

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu