mb-ekoprofil MARCIN BANAŚ

Transport/spedycjaWiarygodna Firma

Certyfikat

Numer certyfikatu: 4255

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.mb-ekoprofil.pl
NIP: 8851536590
Województwo: dolnośląskie
Adres: ul. Łukowa 10/6, 57-400 Nowa Ruda

Jesteśmy firmą transportową działającą na rynku od ponad 3 lat. Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu transportu krajowego, magazynowania oraz dystrybucji. Dbałość o najwyższy standard naszych usług przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego zlecenia oraz starannym wyborze współpracowników.

Umiejętnie łączymy bogate, wypracowane przez lata doświadczenie z wiedzą ekspertów z branży transportowej. Ze względu na naszą bardzo szeroką ofertę dysponujemy różnorodnymi środkami transportu.

Cały czas dążymy do podwyższania poziomu naszych usług. Bezpośrednim skutkiem są niższe, konkurencyjne ceny dla naszych klientów. Obniżając koszty – zwiększamy naszą efektywność.

Jesteśmy niezawodni, jesteśmy zawsze na czas. Zapraszamy do podjęcia owocnej współpracy.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu