MALLMET SPÓŁKA CYWILNA TRZASKO JERZY, KARPOWICZ MAREK

BudownictwoProdukcjaWiarygodna Firma

Certyfikat

Numer certyfikatu: 3993

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.mallmet.pl
NIP: 8471410730
Województwo: warmińsko-mazurskie
Adres: Siejnik 2, 19-400 Olecko

Jesteśmy firmą, która zajmuje się metalami. Zapewniamy szeroki wachlarz usług i produktów. Nowocześnie wyposażona lakiernia umożliwi kompleksowość wykonywanych usług od mycia chemicznego, piaskowania do elektrostatycznego pokrywania farbami proszkowymi. Technologia malowania proszkowego, jako jedna z najlepszych, pozwala uzyskać powłokę spełniającą zarówno funkcje dekoracyjne jak i ochronne – zmniejszające niepożądane działania czynników zewnętrznych, takich jak korozja, promieniowanie słoneczne i UV. Charakteryzuje się dużą odpornością mechaniczną. Stosowane przez Nas farby z palety kolorów RAL, nanoszone nowoczesnymi jednostkami szwajcarskiej firmy ITW Gema, dostosowane są do obecnych światowych wymagań. Posiadają atesty SANEPID-u na kontakt z wodą pitną i żywnością, są przyjazne dla środowiska i ludzi.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu