Certyfikat

Numer certyfikatu: 99910963

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.kktech.pl
NIP: 6972310926
Województwo: wielkopolskie
Adres: Gogolewo 52, 63-840 Krobia

Od samego początku naszej działalności głównym celem firmy jest dostarczanie najwyższej jakości kompleksowych usług montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Nasi pracownicy służą fachową pomocą i radą w doborze optymalnego rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb naszego Klienta.

Dzięki doświadczonemu personelowi oraz dostępowi do profesjonalnego sprzętu możemy zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązania począwszy od kosztorysu, poprzez projekt oraz realizację powierzonego zadania.

Kwalifikacje, doświadczenie oraz fachowa wiedza techniczna pozwalają nam na wykonywanie prac z wykorzystaniem najnowszych technologii i najwyższych standardów jakościowych.

Zapewniamy odpowiedzialne i profesjonalne podejście do tematu, oraz sumienność i terminowe wykonywanie powierzonych nam zadań, w pełnym zakresie wykonywanych usług.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu