KAROLINA ŚWIERCZYŃSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE ’’WOL-BUD’’

BudownictwoWiarygodna Firma

Certyfikat

Numer certyfikatu: 990

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.p-b-wol-bud.pl
NIP: 7792040147
Województwo: wielkopolskie
Adres: Ul. Jana Keplera 8A/9, 60-158 Poznań

Przedsiębiorstwo budowlane WOL-BUD działa na rynku już od 1995 roku, jako wyspecjalizowana, doświadczona i sprawnie wykonująca zlecenia firma. O naszych kwalifikacjach może świadczyć chociażby rozmiar wykonywanych do tej pory prac. Zaufały nam już tak renomowane instytucje jak:

– Szpital MSWiA w Poznaniu, ul. Dojazd 34,
– Spółdzielnia Mieszkaniowa Wielkopolanka, ul. Gronowa 22,
– Spółdzielnia Winogrady, oś. Przyjaźni.

Specjalizujemy się w kompleksowych remontach u Klientów – zaczynając od całkowitej wymiany stolarki drzwiowej i stawiania nowych ścian działowych, przez instalacje, elektrykę, malowanie aż po podłączenia urządzeń szpitalnych. Jak więc mogą Państwo zauważyć, remonty to nasza specjalność, a nasza oferta związana z nimi jest naprawdę szeroka.

Remonty i usługi budowlane wykonujemy w różnego rodzaju obiektach. Zajmowaliśmy się nimi już między innymi w szpitalach, co pozwoliło nam na dopracowanie metod pracy w warunkach o szczególnych wymaganiach, takich jak praca podczas działania obiektu.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu