INTERELCO Marcin Kolański

BudownictwoWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Numer telefonu: 62 768 02 59
Adres e-mail: biuro@interiorart.pl
Adres strony internetowej: http://www.interiorart.pl
NIP: 6181036357
Data dołączenia do programu: 05/2012
Województwo: wielkopolskie
Miejscowość:

Kalisz

Adres: Ul.Panońska 15, 62-800 Kalisz

O mnie

Nazywam się Marcin Kolański. Jestem właścicielem pracowni Interior Art z siedzibą w Kaliszu. Początki działalności sięgają roku 1994 kiedy to prowadziłem rodzinną spółkę projektowo-wykonawczą zajmującą się projektami i realizacją energetycznych sieci zewnętrznych i instalacji wewnętrznych.

Po ukończeniu studiów w roku 1996 na ASP w Poznaniu, wydział architektury wnętrz, poszerzyłem działalność o projekty wnętrz wraz z realizacją.

Obecnie zrzeszam zespół wykwalifikowanych specjalistów z którymi realizuję w projekty architektoniczno-budowlane wielobranżowe. W związku z wykonywaniem kilku gałęzi projektowych i nie tylko, pracownia została podzielona na działy : projekty wnętrz i projekty budowlane.

Wybrane realizacje

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu