FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA RAS MACIEJ JANISZEWSKI

SprzedażWiarygodna Firma

Certyfikat

Numer certyfikatu: 10986636

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.ras.net.pl
NIP: 5730116019
Województwo: łódzkie
Adres: ul. Łódzka 27/22, 42-200 Częstochowa

Firma RAS istnieje od 1993 roku, czyli od początku rynku fiskalnego w Polsce.

Specjalizujemy się we wdrożeniach wysokiej jakości urządzeń fiskalnych firm Novitus, Posnet, Elzab, Innova, Emar, oprogramowaniu do małych i dużych firm (MARKETÓW), systemach zabezpieczeń mienia obejmujących systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), systemach telewizji przemysłowej (CCTV), systemach nagłośnienia obiektów i systemach central telefonicznych.

Oferujemy kompleksowe wyposażenie służące tysiącom placówek handlowych i usługowych, sieci sklepów detalicznych i hurtowni, centrów logistycznych, aptek i hurtowni farmaceutycznych, firm transportowych, banków, urzędów administracji publicznej, urzędów pocztowych, stacji paliw, sieci sprzedaży prasy, zakładów produkcyjnych, hoteli, aptek, restauracji i fast-foodach. Pracownicy posiadają bardzo wysokie kwalifikacje potwierdzone wieloma odbytymi kursami, szkoleniami i uprawnieniami. Oferujemy Państwu, najnowocześniejsze rozwiązania oraz dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu