BER-TRANS TRANSPORT-SPEDYCJA RYSZARD BERNACKI

Transport/spedycjaWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Numer telefonu: Tel: 022-330-82-91, Tel: 0601-23-43-55
Adres e-mail: bertrans@bertrans.pl
Adres strony internetowej: http://www.bertrans.pl
NIP: 5221045564
Data dołączenia do programu: 01/2014
Województwo: mazowieckie
Miejscowość:

Warszawa

Adres: ul. Klasyków 36, 03-163 Warszawa

Firma od wielu lat zajmuje się na krajowym rynku ›świadczeniem usł‚ug transportowych na najwyższym poziomie. Wieloletnie doś›wiadczenie jest dowodem prężnie rozwijają…cego się przedsiębiorstwa, którego głównym założniem jest minimalizacja kosztów a maksymalizacja wywiązywania się z powierzonych zleceń„ przewozowych.

O dobro firmy, zarówno na etapie księgowym, zarzą…dzania zasobami ludzkimi jak i spedycyjnym, pracuje grono ludzi, zarówno młodych jak i w wieku starszym z wieloletnim doświadczeniem, dynamiką…, zaangażowaniem jak i z chęcią… dążenia do osiągnięcia najwyższego celu.

Wyspecjalizowana kadra zapewni Pań„stwu nie tylko koordynacje w usługach transportowych, wią…zanie ł‚adunków czy gospodarowanie wolnymi pojazdami, ale przede wszystkim zapewni dobrą… i miłą… współpracę zgodną z przepisami rynkowymi.

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu