BER-TRANS TRANSPORT-SPEDYCJA RYSZARD BERNACKI

Transport/spedycjaWiarygodna Firma

Certyfikat

Numer certyfikatu: 10986582

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.bertrans.pl
NIP: 5221045564
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Klasyków 36, 03-163 Warszawa

Firma od wielu lat zajmuje się na krajowym rynku ›świadczeniem usł‚ug transportowych na najwyższym poziomie. Wieloletnie doś›wiadczenie jest dowodem prężnie rozwijają…cego się przedsiębiorstwa, którego głównym założniem jest minimalizacja kosztów a maksymalizacja wywiązywania się z powierzonych zleceń„ przewozowych.

O dobro firmy, zarówno na etapie księgowym, zarzą…dzania zasobami ludzkimi jak i spedycyjnym, pracuje grono ludzi, zarówno młodych jak i w wieku starszym z wieloletnim doświadczeniem, dynamiką…, zaangażowaniem jak i z chęcią… dążenia do osiągnięcia najwyższego celu.

Wyspecjalizowana kadra zapewni Pań„stwu nie tylko koordynacje w usługach transportowych, wią…zanie ł‚adunków czy gospodarowanie wolnymi pojazdami, ale przede wszystkim zapewni dobrą… i miłą… współpracę zgodną z przepisami rynkowymi.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu