BAG-DRUK SP.J. S. JASIACZYK, R. JODKO

Reklama i poligrafiaUsługiWiarygodna Firma

Certyfikat

Numer certyfikatu: 10986533

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.bagdruk.pl
NIP: 7260027436
Województwo: łódzkie
Adres: ul. Hodowlana 10, 91-231 Łódź

Początki firmy BAG-DRUK sięgają lat dziewięćdziesiątych. Przedsiębiorstwo zostało założone przez dwóch przyjaciół w dniu 4 września 1992. Początkowo siedzibą firmy był niewielki budynek przy ul. Długosza w Łodzi. Głównym przedsięwzięciem spółki była produkcja toreb papierowych oraz hurtowa sprzedaż papieru. W pierwszych latach działalności, firma posiadała maszynę, która pozwalała na produkcję toreb krzyżowych w zakresie od 0,5 do 1kg. Maszyna ta, była wyposażona w drukarkę dwukolorową. Głównym odbiorcami wyrobów firmy były spółdzielnie “PSS Społem”, około 10 hurtowni z ościennych województw i indywidualni odbiorcy z okolic Łodzi.

Kolejnym zakupem była maszyna do produkcji toreb w zakresie od 0,25 do 2kg, która znacznie poszerzyła gamę oferowanych produktów. Wiązało się to ze wzrostem liczby odbiorców oraz zatrudnieniem w firmie. W wyniku ciągłego rozwoju firmy, w 1994 roku siedziba została przeniesiona na ulicę Brukową w Łodzi, gdzie dysponowała prawie 5-krotnie większą powierzchnią produkcyjną i magazynową. W nowym miejscu, zostały zakupione kolejne maszyny, w tym przekrawacz poprzeczny a w 1995 roku spółka zainwestowała w maszynę do produkcji toreb klockowych. Pozyskała nowych klientów, wykorzystujących torby do pakowania automatycznego.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu