Art Global Sp z o.o.

BudownictwoWiarygodna Firma

Certyfikat

Numer certyfikatu: 55553212

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.art-global.pl
NIP: 9522092862
Województwo: mazowieckie
Adres: Zwoleńska 60 D, 04-765 Warszawa

Prezes Zarządu Spółki z o. o. ART GLOBAL – Jan Grzymała, był od 2001 roku Prezesem Spółki „GLOBAL PROFIT” oraz właścicielem i pełnomocnikiem pozostałych firm. W związku z reorganizacją firm i koniecznością poprawy sprawności działania wszystkich firm przy realizacji wspólnych przedsięwzięć została podjęta decyzja o skupieniu wszelkich działań w jednej firmie i dlatego utworzona została jedna firma ART GLOBAL Sp. z o. o.

Firma ART GLOBAL Sp. z o. o. jest spadkobiercą i kontynuatorem działań wyżej wymienionych firm, co oznacza, że weszła ona w prawa i obowiązki tych firm. Wszelkie prawa i obowiązki zostały przekazane odpowiednimi cesjami, a cały majątek i pracownicy wymienionych firm zostali przejęci przez ART GLOBAL Sp. z o. o.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
11 miesięcy temu

Czy macie informacje o tym co dzieje się w firmie, jak wyglądają jej relacje z klientami, pracownikami oraz partnerami biznesowymi? Zachęcamy do wymiany poglądów i opinii. Pamiętaj merytoryczne opinie są bardzo istotne i pomocne dla innych.

tomasz
tomasz
1 rok temu

Wiarygodna firma Art Global oszukujaca podwykonawców dorabia sie na ludzkiej krzywdzie

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu