ADAMCZAK TOMASZ PRO-MOTO

BudownictwoWiarygodna Firma

Certyfikat

Numer certyfikatu: 4451

Informacje o firmie

Adres strony internetowej: http://www.promotorsc.pl
NIP: 9171031058
Województwo: dolnośląskie
Adres: ul. Tdeusza Kościuszki 8, 56-100 Wołów

Firma Promotor Materiały Budowlane istnieje już od 1996 roku. Działalność swoją opieramy na dystrybucji materiałów budowlanych, opału, nawozów oraz świadczeniu usług transportowych. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala nam zaoferować pełen asortyment materiałów budowlanych. Dzięki zwróceniu bacznej uwagi na potrzeby klientów i wyjściu im naprzeciw, firma znalazła się w czołówce dostawców w regionie.

Oferujemy korzystne warunku współpracy. Bogata oferta produktów, profesjonalny transport i doświadczony personel gwarantuje poczucie spokoju i bezpieczeństwa naszym kontrahentom. Stała współpraca z najlepszymi firmami wykonawczymi oraz renomowanymi producentami, wspierającymi nas doświadczeniem oraz doradztwem technicznym, pozwala na eliminację niepotrzebnych błędów. Zawsze gotowi jesteśmy pomóc klientom w zakresie optymalnych rozwiązań, doboru i wycen materiałów budowlanych, a także we wskazaniu fachowego wykonawcy prac.
Galeria zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branżyPotrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Jesteś właścicielem firmy? Zaloguj się lub załóż konto aby edytować informacje.

Menu