FORGOT YOUR DETAILS?

szkola
przezdszkole
firma
esklep
stacja
gmina

P.P.H.U „ROB” Robert Chimkowski

klasyfikacja PKD:74.90.Z – Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana kategoria:Doradztwo gospodarcze, niesklasyfikowane

Marcin Górczyński FIRMA TRANSPORTOWA

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Transport samochodowy. Marcin Górczyński Firma Transportowa ma swoją siedzibę w miejscowości Wojszyce w województwie łódzkim.  

GONTAR Sylwia Gontarczyk

Transport samochodowy
Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Sprzątanie wnętrz i mycie okien. Firma Usługowo – Porządkowa C.C.N. Anna Dranicka ma swoją siedzibę w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.

FABRYKA RZEMIEŚLNIKA ANDRZEJ SZMAJDA

Artykuły dla biur i wyposażenie biurowe Meble biurowe

HEKRA HENRYK KRAUS

Firma HEKRA Henryk Kraus posiada wieloletnie doświadczenie, specjalizuje się w naprawach i sprzedaży myjek nowych i używanych firm: KARCHER WAP-ALTO NILFISK KRANZLE KEW EHRLE
Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Powstała w 2011 roku. Forma prawna firmy DENTALSTORE SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA to Spółka komandytowa.
Wykonuje usługi , opinie prawne ekspertyzy Oferujemy najwyższy poziom obsługi oraz niskie ceny. Działamy na terenie Poznania i okolic. Przeglądy okresowe budynków, ocena stanu technicznego budynków, przegląd techniczny budynku, czy też instalacji elektrycznej (pomiary elektryczne) – instalacje elektryczne – rzeczoznawstwo – ekspertyzy – fachowe opinie – radary – miernictwo – kosztorysowanie – nadzory

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ŁUKASZ TURIJ

Firma Firma Handlowo-Usługowa Łukasz Turij prowadzi działalność w branży Usługi wodno-kanalizacyjne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Gliwice w województwie śląskim.

Sławomir Chrząstek TEREDA-BIS

Firma Sławomir Chrząstek Tereda-Bis prowadzi działalność w branży Hurtownie tkanin i dzianin. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Osiek nad Notecią w województwie wielkopolskim.
Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Powstała w 2009 roku. Forma prawna firmy KADM SOLUTIONS SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
TOP